Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 10.11.2019 (32. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 523

1Jutro w poniedziałek 11 listopada przypada 101 Rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. o godz. godz. 9.30 odmówimy wspólnie różaniec o spokój duszy tych którzy walczyli, umierali i ciężko pracowali dla Polski. Msza św. dziękczynna za naszą wolną Ojczyznę i za Pana Prezydenta o godz. 10.00. Po Eucharystii wspólne przejście pod epitafium tych, którzy tragicznie zginęli w Smoleńsku i złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy przy pomniku. Prosimy, aby każdy przyniósł ze sobą znicz pamięci, który pozostawimy w miejscu pamięci. Niech tego dnia nikogo nie zabraknie w naszej modlitwie za Polskę. Przypominamy i zachęcamy do wywieszenia polskiej flagi na każdym domu i przy każdym mieszkaniu.

2Przez cały listopad nabożeństwa różańcowe z Wypominkami za Zmarłych 45 min przed Mszą świętą wieczorną.

3Mamy jeszcze wolne ranne intencje mszalne w tym tygodniu.

4Można jeszcze wziąć kartki na wypominki. Prosimy, aby czytelnie wypisać imiona swoich zmarłych. Na osobnych kartkach prosimy wypisać imiona zmarłych kapłanów, sióstr zakonnych, osób konsekrowanych za których modlimy się w czwartki listopada. Wszystkie wypominki Listopadowe i Roczne składamy w zakrystii lub Biurze. Do rocznych prosimy w miarę możliwości dołączyć ofiarę w wysokości 100 zł. Wypominki Roczne odmawiamy w każdą niedzielę przez cały rok o godz. 11.50. Zebrane pieniądze przeznaczamy na uruchomienie ogrzewania w naszym kościele.

5W piątek Katecheza dorosłych. Zapraszamy po wieczornej Mszy św. do salki na plebani. Temat katechezy: Kościół w zamyśle Bożym.

6W sobotę Msza święta dla chorych na ciele i na duchu, z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy na godz. 10.00 do kaplicy.

7Za tydzień zbiórka do puszek na inwestycje w naszym kościele parafialnym. Cały czas trwają prace przy powstawaniu kotłowni oraz instalacji doprowadzającej ciepłą wodę.

8Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej – od 30 listopada do 7 grudnia.. Spotkanie osób wyjeżdżających odbędzie się w najbliższy czwartek 14 listopada o godz. 19:00 w salce na plebanii.

9Wspólnota z Taize zaprasza na Europejskie Spotkanie Młodych, które w tym roku odbędzie się we Wrocławiu. Koszt wyjazdu to 240 zł i bilet PKP do Wrocławia. Informacje i zapisy u ks. Piotra.

10Zapraszamy do kiosku parafialnego. Biuletyn Parafialny można otrzymać pod chórem za dowolną ofiarę.

11W ostatnim tygodniu odeszła do Pana: † śp. Krystyna Krzyżanowska l. 73, z ul. Makuszyńskiego 17 oraz † śp. ks. kan. Piotr Lewańczyk l. 51 w kapłaństwie 26, urzędujący proboszcz parafii św. Karola Boromeusza w Wejherowie. W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin - wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)