Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 19.01.2020 (02. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 605

1W poniedziałki z uwagi na kolędę biuro parafialne będzie nieczynne.

2Dzisiaj zbiórka do puszek na prace inwestycyjne prowadzone w naszym kościele.

3Za tydzień będziemy gościć księdza Jacka Szubrychta pochodzącego z Gdyni. Pracuje teraz w jednej z włoskich parafii dotkniętych trzęsieniem ziemi. Ksiądz Jacek zbierze ofiarę do puszek na odbudowę zniszczonego kościoła.

4W dniu 61 rocz. założenia kręgów Matki Bożej z Szensztat serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej, na Mszę św. w intencji budowy Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Pomorzu, która będzie 01 lutego 2020 r. o godz. 16.00 w kościele NMP Królowej Polski w Lublewie Gdańskim.

5Trwają wizyty duszpasterskie w naszej parafii. W czasie trwania kolędy Mszę Św. wieczorną odprawiamy o godz. 15.00 w kaplicy. Wyjątek stanowi środa, sobota – w te dni Msza Św. wieczorna jak zawsze o godz. 18.30. Szczegółowy plan kolędowy na najbliższe dni oraz wszelkie informacje kolędowe podane są w gablocie, w gazetce parafialnej oraz tutaj. Kilka dni wcześniej ministranci rozwieszą na klatkach schodowych informacje o zbliżającej się kolędzie. Rodziny które są w naszej parafii nowe, lub dłuższy czas nie przyjmowały kolędy prosimy, aby zgłaszały chęć przyjęcia kapłana z błogosławieństwem kolędowym i poświęceniem mieszkania. Zwracamy się też z prośbą, aby jeśli ktoś może i chce, złożył drugą dodatkową kopertę z ofiarą. Zbieramy ofiary na zapłacenie ostatnich prac w kotłowni i w piwnicy – łącznie 46 tys. zł. Wszystkim wiernym, którzy osobiście wspomagają to dzieło wielkie „Bóg zapłać”.

6W kiosku parafialnym do nabycia „Gość Niedzielny” i „Źródło”. W „Gościu” o tym skąd się bierze pokój serca oraz dlaczego warto ofiarować czas na adoracji Najświętszego Sakramentu? Pod chórem za dowolną ofiarę „Biuletyn parafialny”.

7W ostatnim tygodniu odeszli do Pana † śp. Irena Rzepińska l. 71, z ul. Iwaszkiewicza 9; † śp. Barbara Szczepańska l. 86, z ul. Staffa 5. W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)