Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 26.01.2020 (03. niedziela zwykła - Niedziela Słowa Bożego)

  • Odsłony: 420

1Dzisiaj gościmy księdza Jacka Szubrychta pochodzącego z Gdyni. Pracuje w jednej z włoskich parafii dotkniętych trzęsieniem ziemi. Ksiądz Jacek po wszystkich Mszach św. będzie dzisiaj zbierał ofiary do puszek na odbudowę zniszczonego kościoła.

2W poniedziałek z uwagi na kolędę biuro parafialne będzie nieczynne.

3Dziękujemy za ofiary wrzucone do puszek na prace inwestycyjne prowadzone w naszym kościele.

4Jutro w poniedziałek o godz. 19.15 w kaplicy spotkanie rodziców dzieci które w tym roku przyjmą I Komunię Świętą. W tym tygodniu po przerwie świątecznej rozpoczynamy katechezy dla dzieci przygotowujących się do I-Komunii świętej.

5Od jutra w kościele prace rozpoczyna ekipa elektryków, kościół w ciągu dnia będzie zamknięty. Na adorację i modlitwę przez cały dzień w tym tygodniu zapraszamy do naszej kaplicy.

6W naszej parafii kończymy już kolędowanie. Szczegółowy plan kolędowy podany jest w gablocie, w gazetce parafialnej oraz tutaj. Kilka dni wcześniej ministranci rozwieszą na klatkach schodowych informacje o zbliżającej się kolędzie. Kolęda dodatkowa u rodzin które wcześniej zgłoszą chęć przyjęcia kapłana w Biurze Parafialnym, telefonicznie lub po każdej Mszy św. odbędzie się w sobotę1 lutego od godz. 14:00.

7W czasie trwania kolędy Mszę Św. wieczorną odprawiamy o godz. 15.00 w kaplicy. Wyjątek stanowi środa i sobota – w te dni Msza Św. wieczorna jak zawsze o godz. 18.30. Zwracamy się też z prośbą, aby jeśli ktoś może i chce, złożył drugą dodatkową kopertę z ofiarą. Zbieramy ofiary na zapłacenie ostatnich prac w kotłowni i w piwnicy. Wszystkim wiernym, którzy osobiście wspomagają to dzieło wielkie „Bóg zapłać”.

8W kiosku parafialnym do nabycia „Gość Niedzielny” i „Źródło”. W „Gościu” przypomniane słowa Papieży, wygłoszone na terenie obozu Auschwitz, odpowiadające na pytanie, jak mogło dojść do takiego ludobójstwa. Pod chórem za dowolną ofiarę „Biuletyn parafialny”.

9W ostatnim tygodniu odszedł do Pana † śp. Marian Kowalewski l. 66, ostatnio zamieszkały przy ul. Iwaszkiewicza 5. W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, zmarłych budowniczych i fundatorów naszej świątyni: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)