Ogłoszenia parafialne 15.03.2020 (03. niedziela Wielkiego Postu)

1Dzisiejsze Msze św. o godz. 10:30 i 12:00 będą transmitowane na żywo na Facebooku naszej parafii. Zachęcamy wiernych do duchowego uczestnictwa w ten sposób we Mszy św. odprawianej w naszym kościele.

2Nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Nabożeństwo Gorzkich Żali są zawieszone aż do odwołania.

3Sakrament bierzmowania młodzieży naszej parafii, który miał być udzielony jutro zostaje odwołany. Odbędzie się w innym terminie. Podamy go kiedy będzie to możliwe.

4Zostaje także odwołane uwielbienie prowadzone przez zespół STEEPED, które miało się odbyć dzisiaj w naszym kościele.

5Msza św. dla chorych planowana na 21 marca zostaje odwołana, a przyjęta intencja mszalna będzie odprawiona tego dnia o godz. 7:00.

6Odwołujemy poświęcenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych, które miało być za tydzień. Przesunięty zostaje termin I spowiedzi dzieci pierwszokomunijnych.

7Zawieszamy do odwołania zbiórki ministranckie oraz spotkania dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, a także kandydatów do Bierzmowania.

8Odwołujemy spotkania grup i wspólnot parafialnych.

9Odwołujemy również wyjście do kina. Wpłacone pieniądze można odbierać w zakrystii i w biurze parafialnym.

10W Mszach pogrzebowych będą mogli wziąć udział tylko najbliżsi, do 50 osób.

11W czwartek przypada uroczystość św. Józefa. O godz. 9:00 zapraszamy 50 mężczyzn – mężów i ojców na Mszę św. a po niej indywidualna modlitwa przy kapliczce św. Józefa.

12Ofiary na kontynuowanie prac elektrycznych w naszym kościele prosimy składać do skarbony przy krzyżu adoracyjnym.

13O. Jacek prosi o zgłaszanie się do zakrystii chętnych do wypisywania wizytówek z imionami kapłanów na Wielki Czwartek w ramach akcji „Kapłani proszą o modlitwę”.

14Prasa katolicka dostępna tylko w zakrystii, kiosk jest nieczynny. W Gościu Niedzielnym kolejna odsłona cyklu rekolekcji z Prymasem Tysiąclecia. Pod chórem do wzięcia za dowolną ofiarę nasza gazetka parafialna.

15KW tym tygodniu odeszli do Pana † śp. Halina Rutkowska l. 72, z ul. Gałczyńskiego. W intencji naszych zmarłych: dobry Jezu, a nasz Panie...