Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 01.08.2021 (18. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 291

1W tym tygodniu dni Eucharystyczne. W Czwartek w naszej parafii comiesięczna pierwszo czwartkowa modlitwa w intencji naszej diecezji, kapłanów, Biskupów i sióstr pracujących w naszej parafii. Adoracje I-czwartkowe rozszerzamy na całą dobę. Cały czwartek, a zakończenie w piątek rano.

2I Piątek Miesiąca. Spowiedź św. podczas rannej Mszy św., a po południu od godz. 17.00 dla dzieci i młodzieży i dalej dla dorosłych.

3W sobotę na godz. 8:00 zapraszamy na Mszę św. i Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Jest to także spotkanie formacyjne Wspólnoty Żywego Różańca, która po różańcu będzie jeszcze miała spotkanie w salce parafialnej.

4Za tydzień, 8 sierpnia, druga niedziela miesiąca, dlatego zapraszamy na godz. 19.00 na modlitwę i spotkanie formacyjne wszystkich, którym bliska jest idea duchowego oddania się w duchową niewolę Maryi i zawierzenienia się całkowicie Jedynemu Bogu.

5W czasie wakacji Msze św. i nabożeństwa sprawujemy wg porządku letniego. W dzień powszedni nie ma Mszy św. o godz. 8:00, a w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 14:00. Jest natomiast dodatkowa o godz. 20:00.

6W okresie wakacyjnym biuro parafialne w poniedziałki jest NIECZYNNE.

7Każdego dnia od 17:30 a w środy od 17:00 adoracja NS. We wtorek Adoracja po wieczornej Mszy św. do godz. 21:00. W czasie adoracji – możliwość spowiedzi św.

8Trwają przygotowania do ogłoszenia Kard. Stefana Wyszyńskiego, błogosławionym. W związku z tym informujemy, że zostały przygotowane specjalne rekolekcje Beatyfikacja33, w terminie 06.08. do 08.09.2021r. Wszystkie materiały dostępne są w Internecie.

9Organizujemy dwudniową autokarową pielgrzymkę na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia kard. Wyszyńskiego do Warszawy w terminie 11-12 września. Będziemy mieć bilety wstępu na plac przed świątynią Opatrzności Bożej. Koszt wyjazdu 300 zł. Informacje i zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u o. Jacka.

10W tygodniu wspominamy: środa – św. Jana Marii Vianneya, kapłana; piątek – święto Przemienienia Pańskiego

11Codziennie do zakończenia Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki zapraszamy na godz. 20.45 na Apel Jasnogórski w duchowej łączności z naszymi pielgrzymami.

12W naszym kościele wolne intencje mszalne są dopiero w miesiącu wrześniu.

13Dziękujemy za ofiary składane w czasie Mszy św. i na konto parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom.

14W dniach 16 listopada do 27 listopada organizujemy Pielgrzymkę samolotową do Matki Bożej w Guadalupe w Meksyku oraz do Acapulco, o ile przepisy sanitarne na to pozwolą. Koszt 9500 zł + 50 $. Więcej informacji u ks. proboszcza.

15Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii (6 zł), a w nim o tym, kto i czego może się nauczyć od świętego proboszcza z Ars – Jana Vianneya.

16Pamiętajmy w modlitwie o zmarłych. W intencji zmarłych kapłanów, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych z powodu pandemii – wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

17Wszystkim którzy się modlą w tym kościele życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia, a dzieciom i młodzieży dobrych i bezpiecznych wakacji!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
10:52
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
485
Artykułów:
1296
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2572161

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)