Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 05.09.2021 (23. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 196

1Na prośbę Ojca Świętego Franciszka w dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary do puszek w ramach „Solidarności z Afgańczykami” – aby w jakiś możliwy sposób pomóc ludziom którzy pozostali w Afganistanie i przeżywają swój dramat.

2Za tydzień 12 września, w świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie uroczystość beatyfikacyjna Prymasa Polski, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Róży Czackiej założycielki centrum pomocy dla niewidzących w Laskach. Transmisja z uroczystości w telewizji rozpocznie się o godz. 12.00.

3W przyszłą niedzielę na Mszy św. dla dzieci o 10:30 poświęcimy tornistry, przybory szkolne i będziemy prosili Pana Boga o błogosławieństwo dla dzieci, rodziców i nauczycieli na cały rok szkolny

4Od dnia dzisiejszego do niedzieli 26 września prosimy, aby rodzice w zakrystii po Mszy św. zapisywali dzieci klas III na katechezę przygotowującą do przyjęcia uroczystej I Komunii św., 8 maja 2022 roku.

5Zakończyły się wakacje i w związku z tym do grafiku Mszy św. w dzień powszedni powróciła Msza św. o godz. 8:00 rano.

6W tygodniu codziennie od 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi świętej, we wtorek adoracja po wieczornej Mszy św. do godz. 21.00, a w środę od 17:00.

7W tym tygodniu Rocznice zawarcia Sakramentu Małżeństwa obchodzą - 15 kryształowa – Milena i Kamil Drapikowscy.

8Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii (6 zł) a w nim artykuł o Kongresach Eucharystycznych. Jest jeszcze dodatek specjalny do Gościa, całkowicie poświęcony ks. Prymasowi Wyszyńskiemu, w cenie 10 zł. Mamy także najnowszy numer czasopisma biblijnego Galilea.

9Dziękujemy za ofiary składane w czasie Mszy św. i na konto parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom. Nr konta bankowego naszej parafii: Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni - 92 8345 0006 2017 0000 1583 0001.

10W tym tygodniu odeszli do Pana: † śp. Irena Butowska , z ul. Gojawiczyńskiej 7C; † śp. Eleonora Klamerek, z ul. Iwaszkiewicza 8A; † śp. Witold Wojciechowski, z ul. Konopnickiej 5A; † śp. Wojciech Dejewski, z ul. Kruczkowskiego 5C. Pomódlmy się w intencji zmarłych z naszych rodzin, zmarłych z powodu pandemii – wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

11Wszystkim którzy się modlą w tym kościele życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
12:16
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
485
Artykułów:
1296
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2572215

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)