Menu
A+ A A-

Przyjmij, Panie, całą moją wolność

  • Odsłony: 5034

Przyjmij Panie całą moją wolność;
przyjmij pamięć, rozum i całą wolę.
Cokolwiek mam i posiadam,
Tyś mi to dał.
Wszystko to zwracam tobie
i całkowicie poddaję panowaniu Twojej woli.
Daj mi tylko miłość ku Tobie i Twoja łaskę,
a będę dość bogaty;
niczego więcej nie pragnę.


(św. Ignacy Loyola, Ćwiczenia duchowe, 234)

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)