Menu
A+ A A-

Bal Wszystkich Świętych - 31.10.2014 godz. 17:00

  • Odsłony: 2795

W piątek 31 października 2014 r., w przededniu uroczystości Wszystkich Świętych, zapraszamy dzieci na godz. 17.00–19.00 do salki parafialnej do udziału w zabawie Bal Wszystkich Świętych.

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę ze strony dorosłych i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)