Menu
A+ A A-

Wypominki dzieci - 07.11.2014 godz. 17:00

  • Odsłony: 1264

7 listopada 2014 r. przypada I piątek miesiąca. Spowiedź święta rano o godz. 7.00 i 8.00. Od 16.30 dla dzieci i młodzieży.

Po spowiedzi odmówimy z dziećmi wypominki za zmarłych i dziesiątkę różańca.

Prosimy aby dzieci przyniosły wypominki za swoich zmarłych, które wcześniej wypiszą w domu pod kierunkiem swoich rodziców.

Po wypominkach z dziećmi Komunia święta pierwszopiątkowa.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)