Menu
A+ A A-

Wspólne kolędowanie - 31.01.2015 godz. 16:00

  • Odsłony: 1427

W najbliższą sobotę 31 stycznia 2015 r. o godz. 16.00 w kaplicy odbędzie się wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.

Na to spotkanie zapraszamy wszystkich – dorosłych, młodzież i dzieci - młodzież oazowa naszej parafii.

Prosimy o przyniesienie ze sobą wszelkiego rodzaju instrumentów perkusyjnych.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)