Menu
A+ A A-

Dalsze zmiany personalne w parafii

  • Odsłony: 2916

Informujemy, iż z dniem 01 lipca 2015 r., dekretem metropolity gdańskiego abp. Sławoja Leszka Głódzia z naszej parafii odwołany został wikariusz ks. Łukasz Kos, który z tą datą podejmie pracę duszpasterską w parafii św. Jana z Kęt w Rumi-Janowie.

Równocześnie z dniem 01 lipca 2015 r. na mocy dekretów metropolity gdańskiego wikariuszami w naszej wspólnocie parafialnej mianowani zostali:

   

Ks. Łukaszowi dziękujemy za pracę w parafii (pożegnamy go podczas Mszy Świętej wieczornej we wtorek 30 czerwca 2015 r.) - witając jednocześnie i życząc wielu łask Bożych wikariuszom księżom Piotrom.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)