Menu
A+ A A-

Życzymy dobrych wakacji!

  • Odsłony: 1520

W związku z okresem letnim - czasem wypoczynku, urlopów, wyjazdów - życzymy zarówno wszystkim Parafianom, jak i odwiedzającym Wybrzeże, Gdynię i naszą parafię miłym Gościom, aby był to dobry czas, który pozwoli nabrać nowych sił do podejmowania obowiązków w nauce, pracy i codziennym życiu.

Pamiętamy w naszych modlitwach o wszystkich wyjeżdżających - aby bezpiecznie dotarli do miejsca przeznaczenia i powrócili do domów ubogaceni wakacyjną wędrówką.

Zachęcamy do włączenia się w życie religijne w naszej wspólnocie parafialnej :)

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)