Menu
A+ A A-

Modlitwa w łączności z uczestnikami Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 26.07-12.08.2015

  • Odsłony: 1478

Przez cały czas trwania Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, tj. od 26 lipca do 12 sierpnia, codziennie w kościele:

o godz. 20.45 rozpocznie się czuwanie modlitewne Złotej Grupy - będzie się ono odbywało w duchowej łączności z pielgrzymami i Jasną Górą i zakończy się

o godz. 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Serdecznie zapraszamy na to codzienne spotkanie wiernych również z innych parafii.
Zapraszamy chętnych do uczestniczenia w ostatnim dniu pielgrzymki na Jasną Górę. Wyjazd autokarem 11 sierpnia 2015 r. o g. 23:00, powrót 13 sierpnia 2015 r. g. 7:00. Koszt 100 zł w obie strony. Zapisy u siostry w zakrystii po Mszach Świętych.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)