Menu
A+ A A-

Podziękowanie od pielgrzymów

  • Odsłony: 1155

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim wiernym - świeckim, siostrom zakonnym i naszym księżom wikariuszom - którzy przez 18 dni, każdego wieczoru, gromadzili się w naszej świątyni na Apelu Jasnogórskim, aby wspierać swą modlitwą 368 pielgrzymów zdążających na Jasną Górę.

Dziękujemy też za przekazane ofiary na wodę.

Niech dobry Bóg wynagrodzi to stokrotnie. „Bóg zapłać”.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
14:32
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
462
Artykułów:
1215
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2318482

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)