Menu
A+ A A-

Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 - 04.09.2015 godz. 17:00

  • Odsłony: 2221

W najbliższych dniach od początku września uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i szkół ponadgimnazjalnych rozpoczną kolejny rok nauki.

Wszystkich, którzy ten nowy czas wytężonej pracy pragną rozpocząć z Bogiem, zarówno uczniów, nauczycieli i wychowawców, pracowników szkół, a także rodziców, zapraszamy na Mszę Świętą inaugurującą nowy rok szkolny 2015/2016, którą odprawimy w kościele w piątek 04 września 2015 r. o godz. 17:00.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)