Menu
A+ A A-

Zapraszamy do Oazy Dziecięcej i Oazy Młodzieżowej

  • Odsłony: 1543

W niedzielę po Mszy świętej dziecięcej o godz. 10:30 swoje spotkanie w salce ma Oaza Dzieci i Oaza Młodzieży, która uroczyście rozpocznie rok formacyjny w przyszłą niedzielę 04 października 2015 r. na Mszy Świętej o godz. 10:30.

Wszystkie nowe dzieci, które chciałyby uczestniczyć w tych spotkaniach prosimy o kontakt z ks. Piotrem Liszewskim

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
09:19
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
474
Artykułów:
1238
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2414275

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)