Menu
A+ A A-

Bal Wszystkich Świętych - 31.10.2015 godz. 16:00

  • Odsłony: 1496

W przededniu uroczystości Wszystkich Świętych tj. w  sobotę  31 października 2015 r. w godz. 16.00–18.00 zapraszamy dzieci do salki parafialnej do udziału w zabawie - Balu Wszystkich Świętych.

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę ze strony dorosłych i młodzieży.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą słodkości oraz soków. 

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)