Menu
A+ A A-

Dziękujemy za modlitwę wypominkową

  • Odsłony: 1017

Zakończyliśmy już odmawianie Wypominek za dusze zmarłych na różańcu.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę, która tak bardzo jest każdemu potrzebna.

Można jeszcze składać w biurze parafialnym Wypominki Roczne które odmawiamy zawsze w niedzielę 10 minut przed Sumą parafialną (tj. w niedzielę o godz. 11:50).

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)