Menu
A+ A A-

Dołącz do nas! Zostań ministrantem lub lektorem!

  • Odsłony: 720

Liturgiczna służba ołtarza naszej parafii werbuje nowych członków!

Zapraszamy do naszych szeregów wszystkich chętnych chłopców, począwszy od II klasy szkoły podstawowej wzwyż.

Nasze zbiórki odbywają się w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej, odprawianej o godz. 18:30 - przyjdź, zobacz, albo zapytaj naszego opiekuna ks. Piotra Liszewskiego.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)