Menu
A+ A A-

34. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce - 13.12.2015

  • Odsłony: 3196

Dzisiaj przypada 34. rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego.

Instytut Pamięci Narodowej apeluje aby w ramach akcji społeczno-edukacyjnej o godz. 19:30 zapalić w swoim oknie symboliczną świecę, w duchu pamięci o ofiarach stanu wojennego.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)