Menu
A+ A A-

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa - 07-14.02.2016

  • Odsłony: 1430

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa odbędzie się w Trójmieście w dniach 07-14 luty 2016 r.

jego ramach w naszej parafii niedzielę 14 lutego 2016 r. (dzień św. Walentego) poświęcimy tematyce małżeńskiej, a poza tym:

  • na Mszy Świętej o godz.10.30 oraz 12.00 odbędzie się odnowienie ślubów małżeńskich
  • po południu na godz. 15.30 zapraszamy małżonków do salki na kawę i ciasto oraz rozmowy o małżeństwie.

Tygodniowi towarzyszyć mu będzie wiele ciekawych wydarzeń przeznaczonych dla małżonków - odbywających się w szeroko pojętym Trójmieście, Wejherowie, Rumi, Jastarni i Pierwoszynie - i podzielonych na sferę duchową (Msze Święte i nabożeństwa, wykłady i warsztaty psychologiczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz z dziedziny kultury i sztuki).

Szczegółowy program dostępny jest tutaj (udział w większości wydarzeń wymaga rejestracji przez stronę www).

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)