Menu
A+ A A-

Dekanalna pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską na odpust Wniebowstąpienia Pańskiego - 07-08.05.2016

  • Odsłony: 2056

W sobotę 07 maja 2016 r., jak każdego roku, wyruszy z naszego dekanatu Piesza Pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską.

Msza Święta rozpoczynająca Pielgrzymkę o godz. 3.30 w kościele św. Wawrzyńca w Gdyni-Wielkim Kacku, po niej o godz. 4:00 wyjście pielgrzymki. Do Wejherowa zamierzamy dotrzeć ok godz. 11.00. Następnego dnia, w niedzielę 07 maja 2016 r. po Mszy Świętej odprawianej na kalwaryjskich górkach o godz. 10:00, ok. godz. 13.00 wyruszymy w drogę powrotną.

Z naszej parafii na pielgrzymi szlak wyruszy ks. proboszcz.

Po dojściu do Wejherowa w sobotę autokar przywiezie chętnych z powrotem do Wielkiego Kacka, zaś w niedzielę o 7.30 zawiezie spod kościoła w Wielkim Kacku do Wejherowa. Powrót pielgrzymki do Wielkiego Kacka w niedzielę ok. godz. 20:30.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce - ofiarowania Bogu trudu modlitewnego wędrowania w intencjach szczególnie bliskich naszym sercom.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)