Menu
A+ A A-

Całodzienna parafialna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji parafii i Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 03-04.06.2016

  • Odsłony: 2539

Zapraszamy podobnie jak w roku ubiegłym na 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji tegorocznej Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Adoracja rozpocznie się  Mszą Świętą w kaplicy w piątek 03 czerwca 2016 r. godz. 12.00 i zakończy się przeniesieniem Najświętszego Sakramentu do kościoła i Mszą Świętą w sobotę 04 czerwca 2016 r. o godz. 12.00.

Zachęcamy gorąco do włączenia się w tę modlitwę! To aż cały dzień, aby wstąpić na chwilę i porozmawiać z Jezusem.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)