Menu
A+ A A-

Dziękujemy sponsorom festynu!

  • Odsłony: 1806

Już dzisiaj chcemy podziękować jednemu z naszych sponsorów :)

Serdecznie dziękujemy firmie ALEXANDER – producentowi gier i zabawek edukacyjnych, za ufundowanie nagród. Wszystkim gorąco polecamy gry edukacyjne z serii Sowa Mądra Głowa, które w przyjemny sposób pomagają w szybkiej i skutecznej nauce rysowania, literek, ortografii, czytania, poprawnej wymowy, cyferek i działań matematycznych.

Zapraszamy do rodzinnej zabawy z grami firmy ALEXANDER.

Gorący Ziemniak to moc radości i pysznej rozrywki dla całej rodziny.

(kliknij w obrazek powyżej aby obejrzeć film poświęcony grze Gorący Ziemniak)

www.alexander.com.pl

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)