Menu
A+ A A-

05. rocznica śmierci śp. ks. kanonika Tadeusza Gawrońskiego - 07.09.2016 r. godz. 17:45

  • Odsłony: 2518

W najbliższą środę 07 września 2016 r. przypada 5 rocznica śmierci śp. ks. kanonika Tadeusza Gawrońskiego (1945-2011) - pierwszego proboszcza parafii w latach 1984-2000 oraz budowniczego kościoła parafialnego.

O godz. 17:45 w intencji zmarłego Księdza Proboszcza odprawimy nabożeństwo różańcowe (po nim nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy), a o godz. 18.30 Mszę Świętą.

Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich parafian i przyjaciół.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)