Menu
A+ A A-

38. rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową

  • Odsłony: 3286

Dziś - 16 października 2016 r. - przypada 38. rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tego dnia dobremu Bogu składamy dziękczynienie za dar życia i posługiwania Kościołowi św. Jana Pawła II.

Wspominając świętego papieża z Polski - powracajmy także do bogactwa jego myśli i nauczania - tej spuścizny, która ma w nas owocować.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
05:56
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
466
Artykułów:
1228
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2369608

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)