Menu
A+ A A-

Zmarł ks. kanonik Stanisław Karwowski - rezydent w naszej parafii

  • Odsłony: 1474

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w piątek 18 listopada 2016 r. Pan Bóg odwołał do siebie, w 85. roku życia i 60. roku kapłaństwa, naszego seniora - ks. kanonika Stanisława Karwowskiego - który od 2007 r., zamieszkując w naszej parafii jako rezydent, w miarę możliwości i zdrowia wspierał parafię swoją posługą.

Zapraszamy na różaniec w intencji zmarłego księdza Stanisława:

  • w niedzielę o godz. 17:30
  • od poniedziałku do dnia pogrzebu o godz. 18:00.

Polecamy osobę zmarłego ks. Stanisława modlitwom wszystkich Parafian.

Zgodnie z wolą zmarłego, zostanie on pochowany na cmentarzu w Łomży - uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 24 listopada 2016 r. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Łomży o godz. 13:00.

Msza Święta w intencji zmarłego zostanie odprawiona w naszej parafii w poniedziałek 28 listopada 2016 r. o godz. 9:00.

+ Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)