Menu
A+ A A-

Adwentowy Tryptyk o Nadziei - 19-21.12.2016 godz. 20:00

  • Odsłony: 1228

Rozpoczęliśmy ostatnie dni Adwentu, bezpośrednie przygotowania do Bożego Narodzenia.

Dlatego organizujemy Adwentowy Tryptyk o Nadziei - 3 dni duchowych przygotowań do czasu świątecznego.

Od poniedziałku do środy (19-21 grudnia 2016 r.) codziennie w naszej kaplicy:

  • o godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź
  • o godz. 20:30 konferencja o nadziei
  • o godz. 21.00 zakończenie Apelem Jasnogórskim.

Przeżyjmy dobrze te ostatnie dni przed Narodzeniem Pana! Spróbujmy tak zorganizować przygotowania do świąt, aby mieć czas na spotkanie z Jezusem Eucharystycznym, a także aby przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
09:46
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
474
Artykułów:
1238
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2414290

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)