Menu
A+ A A-

Jasełka na wesoło - 06.01.2017 godz. 18:30

  • Odsłony: 3606

W piątek 06 stycznia 2017 r., w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), zapraszamy do naszego kościoła na godz. 18.30 (tj. po wieczornej Mszy Świętej) wszystkich Parafian i Gości, a zwłaszcza rodziny z dziećmi, do wzięcia udziału w Jasełkach na wesoło.

Spektakl wystawi grupa teatralna z Kąpina koło Wejherowa.

Po Jasełkach przeprowadzimy zbiórkę charytatywną z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację Kamila – naszego parafianina, który porusza się tylko na wózku.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
03:27
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
490
Artykułów:
1318
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2632520

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)