Menu
A+ A A-

Gdyńska Piesza Pielgrzymka do Swarzewa - 04.09.2010

  • Odsłony: 9458Zapraszamy na Gdyńską Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Swarzewskiej - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polskiego Morza.

Jak każdego roku wychodzi ona w pierwsza sobotę września 4.09.2010 o godz. 7.00 z parafii Ducha Świętego i św. Katarzyny w Gdyni-Obłużu. Zakończenie Pielgrzymki nastąpi po Mszy św. o godz. 17.00. Powrót indywidualnie. Pociąg ze Swarzewa o godz. 19.41.

Osoby, które chciałyby wyruszyć już w piątek bezpośrednio z naszego kościoła do kościoła Ducha św. na Obłużu, a w sobotę z Obłuża do Swarzewa - zapraszamy w poniedziałek 30.08.2010 po wieczornej Mszy św. na krótkie spotkanie z ks. proboszczem.


Istnieje możliwość zakupienia biletu powrotnego za 12 zł na wynajęty autobus klasy turystycznej (50 miejsc), który dowiezie pielgrzymów z Karwin i okolic z powrotem do parafii. Wyjazd ze Swarzewa po Mszy św. około godz. 19.00. Bilety do nabycia po wieczornej Mszy św. w zakrystii lub w czasie drogi w sobotę.


zobacz plakat

zobacz zdjęcia z pielgrzymki w 2008 roku

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
05:55
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
486
Artykułów:
1303
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2600048

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)