Menu
A+ A A-

Karnawałowy bal przebierańców dla dzieci - 25.02.2017 godz. 15:00

  • Odsłony: 2758

W sobotę 25 lutego 2017 r. nasze siostry szensztackie zapraszają wszystkie dzieci na karnawałowy bal przebierańców.

Bal rozpocznie się w salce parafialnej o godz. 15:00.

W programie wspólne gry i zabawy.

Prosimy rodziców o przyniesienie ciasta i napojów dla dzieci.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)