Menu
A+ A A-

„Opatrunek na ratunek" - zbieramy środki opatrunkowe na misje

  • Odsłony: 1372

W  ramach akcji Fundacji Redemptoris Missio „Opatrunek na ratunek" organizujemy w naszej parafii zbiórkę środków opatrunkowych, które zostaną przekazane do przychodni lekarskich, działających w placówkach misyjnych.

Zbieramy bandaże (dziane i elastyczne), igły i strzykawki oraz rękawiczki jednorazowe.

Dary można składać:

  • do kosza przy ołtarzu Chrystusa Miłosiernego w kościele (po lewej stronie z tyłu kościoła)
  • w zakrystii w kaplicy

do końca marca.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
09:12
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
474
Artykułów:
1238
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2414268

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)