Budujemy wspólnotę młodzieżową w parafii!

W naszej parafii chcemy założyć wspólnotę młodzieżową - przestrzeń dla osób uczących się w szkole średniej i studentów, w której takie osoby mogłyby spotykać się i spędzać czas z rówieśnikami.

Pragniemy, aby ostatnia niedzielna Msza Święta - o godz. 18:00 - była odtąd mszą dedykowaną właśnie dla młodzieży.

W związku z tym szukamy osób, które chciałyby zaangażować się w przygotowanie liturgii tej Mszy - przeczytać czytanie czy wezwania modlitwy powszechnej, zaśpiewać psalm - ale także "zabezpieczyć" Mszę Świętą od strony muzycznej: jeśli chcesz pomóc, umiesz grać i/lub śpiewać, szukamy właśnie ciebie :) Szukamy także tych, którzy po prostu chcieliby brać udział w takich właśnie spotkaniach.

Chętnych prosimy o kontakt z ks. Piotrem Liszewskim lub s. Edytą.

Na pierwsze spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej zapraszamy w piątek 05 maja 2017 r. na godz. 19:00 do salki parafialnej :)