Menu
A+ A A-

Budujemy wspólnotę młodzieżową w parafii!

  • Odsłony: 876

W naszej parafii chcemy założyć wspólnotę młodzieżową - przestrzeń dla osób uczących się w szkole średniej i studentów, w której takie osoby mogłyby spotykać się i spędzać czas z rówieśnikami.

Pragniemy, aby ostatnia niedzielna Msza Święta - o godz. 18:00 - była odtąd mszą dedykowaną właśnie dla młodzieży.

W związku z tym szukamy osób, które chciałyby zaangażować się w przygotowanie liturgii tej Mszy - przeczytać czytanie czy wezwania modlitwy powszechnej, zaśpiewać psalm - ale także "zabezpieczyć" Mszę Świętą od strony muzycznej: jeśli chcesz pomóc, umiesz grać i/lub śpiewać, szukamy właśnie ciebie :) Szukamy także tych, którzy po prostu chcieliby brać udział w takich właśnie spotkaniach.

Chętnych prosimy o kontakt z ks. Piotrem Liszewskim lub s. Edytą.

Na pierwsze spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej zapraszamy w piątek 05 maja 2017 r. na godz. 19:00 do salki parafialnej :)

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)