Menu
A+ A A-

Czuwanie przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego - 03/04.06.2017

  • Odsłony: 1187

Zachęcamy do włączenia się w czuwanie przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego, które odbędzie się w kościołach przede wszystkim w centrum Gdańska bezpośrednio w wieczór poprzedzający Pięćdziesiątnicę - a zakończy się procesją światła do Bazyliki Mariackiej oraz Mszą Świętą o północy.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)