Menu
A+ A A-

Całodzienna parafialna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji parafii i Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 25-26.06.2017

  • Odsłony: 1894

Zapraszamy, wzorem lat ubiegłych, już w najbliższy weekend, na 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji tegorocznej XXXII Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Adoracja rozpocznie się Mszą Świętą w kościele w niedzielę 25 czerwca 2017 r. godz. 18.00 i zakończy się przeniesieniem Najświętszego Sakramentu do kościoła i Mszą Świętą w poniedziałek 26 czerwca 2017 r. o godz. 18:30.

Adoracja potrwa przez całą noc z niedzieli na podziałek (25-26 czerwca 2017 r.), w jej ramach o północy zostanie odprawiona Msza Święta w kaplicy, po której adoracja w kaplicy potrwa do godz. 18:20 w poniedziałek.

Zachęcamy gorąco do włączenia się w tę modlitwę! To aż cały dzień, aby wstąpić na chwilę i porozmawiać z Jezusem.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)