Menu
A+ A A-

Msza Święta prymicyjna o. Grzegorza Lojtka SI - 02.07.2017 godz. 12:00

  • Odsłony: 1739

Nasz parafianin jezuita diakon Grzegorz Lojtek w sobotę 24 czerwca 2017 r. w sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie przyjął przez posługę sufragana warszawskiego bp. Michała Janochy święcenia kapłańskie w Towarzystwie Jezusowym (jezuici).

Swoją prymicję o. Grzegorz Lojtek odprawi w naszym kościele w niedzielę 02 lipca 2017 r. o godz. 12:00.

W imieniu o. Grzegorza serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości - szczególnie sąsiadów, znajomych, przyjaciół, kolegów i koleżanki ze szkół - na uroczystość prymicyjną.

O. Grzegorz Lojtek jest będzie szóstym kapłanem pochodzącym z naszej parafii - po ks. Przemysławie Pawelskim SDB (święcenia w 1990 r.), ks. Adamie Pleskocie (święcenia w 1992 r.), ks. Zdzisławie Hirschu (święcenia w 1995 r.) i ks. Dariuszu Wudarskim (święcenia kapłańskie w USA w 1996 r.), a także jego bracie ks. Andrzeju Lojtku (święcenia w minionym 2016 r.). Zachęcamy do zajrzenia na stronę im poświęconą. Pamiętamy w modlitwie także o przygotowującym się do kapłaństwa kleryku Kamilu Pionk, studiującym w Gdańskim Seminarium Duchownym.

Nasze szczególne życzenia przy tej okazji kierujemy do Rodziny o. Grzegorza - rodziców, rodzeństwa i najbliższych - dziękując za świadectwo wiary i atmosferę domu, w którym wzrastało i kształtowało się jego powołanie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)