Menu
A+ A A-

Msza Święta po pielgrzymce gdyńskiej - 13.08.2017 godz. 18:00

  • Odsłony: 1110

Wczoraj zakończyła się XXXII Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

Dziękujemy Złotej Grupie Pielgrzymkowej za wierną obecność na wieczornych Apelach Jasnogórskich i zapraszamy - uczestników, sympatyków pielgrzymki i wszystkich zainteresowanych - dzisiaj na godz. 18:00 na Mszę Świętą razem z pielgrzymami, a po niej nabożeństwo z procesją fatimską.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
05:46
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
466
Artykułów:
1228
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2369606

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)