Menu
A+ A A-

26. Pielgrzymka Trzeźwościowa z Oliwy do Matemblewa - 15.08.2017 godz. 14:00

  • Odsłony: 2554

Tradycyjnie w sierpniu podejmujemy miesięczną abstynencję od napojów alkoholowych. Zachęcamy do wpisywania zobowiązań w księdze abstynenckiej. Księga jest wyłożona w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej.

Poza tym, we wtorek 15 sierpnia 2017 r. odbędzie się 26. Pielgrzymka Trzeźwościowa z archikatedry w Oliwie do sanktuarium w Matemblewie pod hasłem: „Dar abstynencji: kocham, nie pije!”. Pielgrzymka wyruszy z pod katedry o godz. 14.00, a o godz. 18.00 planowana jest Msza Święta w Matemblewie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)