Menu
A+ A A-

Warsztaty 12 kroków czyli duchowa droga do poznania siebie i zjednoczenia z Bogiem

  • Odsłony: 393
[12.09.2017] Dziękujemy za zainteresowanie - grupa na warsztaty jest już zamknięta.

Proponujemy udział w Warsztatach 12 kroków czyli duchowej drodze do poznania siebie i zjednoczenia z Bogiem.

Program Warsztatu „Wreszcie żyć” opiera się na Programie 12 kroków, bazuje na chrześcijańskiej wizji człowieka i świata, łączy rozwój duchowy i psychoterapię. Warsztat jest formą pomocy dla osób doświadczających różnych trudności w sferze psychicznej i duchowej, w relacjach z innymi, ze sobą, z Bogiem. Korzystają z nich: - osoby dorosłe przeżywające trudności w związkach (ze współmałżonkiem, z dziećmi, z rodzicami); - osoby cierpiące z powodu zaniżonej samooceny, osamotnienia, poczucia krzywdy; - osoby cierpiące na trudności w relacji z Bogiem (negatywne uczucia do Boga, trudności w życiu sakramentalnym). Praca na Warsztacie ma na celu zdrowie duchowe i psychiczne. Praca w Warsztacie łączy pracę indywidualną (z pomocą materiałów do Warsztatu) i grupową.

Propozycja jest skierowana do osób, które doświadczają bezsilności w jakiejś sferze swojego życia, a przekonały się że sama modlitwa i własne postanowienia nic nie dały.

Będzie to cykl 14 spotkań. Warsztaty odbywać się będą od października w naszej parafii.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Jackiem.

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Uwaga!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)