Akademia Rodziny - spotkania dla młodych rodzin

Akademia Rodziny to forma wspierania młodych rodzin (do dziesięciu lat stażu małżeńskiego) w umacnianiu więzi małżeńskich i rodzinnych.

Podstawowy element tego wsparcia stanowi cykl 10 jednodniowych spotkań. Organizowane są one raz w miesiącu, w soboty, od września do czerwca. Spotkania przygotowywane są przez specjalistów zajmujących się problematyką rodzinną (między innymi wykładowcy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie). Podejmowane tematy to przede wszystkim zagadnienia z zakresu psychologii i pedagogiki, ale również problemy związane z duchowością. W ramach zajęć prowadzone są wykłady, warsztaty, ćwiczenia, prelekcje dla dzieci. Przewidziane są również różne formy integracyjne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejny cykl Akademii Rodziny - która rozpoczyna się od dnia 01 października 2017 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni.