Menu
A+ A A-

I Archidiecezjalny Marsz dla Życia - 10.10.2010 godz. 16:00 Gdańsk, pl. Solidarności

  • Odsłony: 5202

W niedzielę 10.10.2010 w Gdańsku o godz. 16.00 odbędzie się „Marsz dla życia i rodziny”. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym radosnym przejściu ulicami Gdańska. Spotkanie na Placu Solidarności, a zakończenie przy Kaplicy Królewskiej przyrzeczeniami Duchowej Adopcji.

Niechaj ten wspólny Marsz dla Życia i Rodziny będzie dla nas i naszych rodzin wyjątkowym świętowaniem tej niedzieli.

Więcej informacji i program marszu na http://www.marszzycia.pl/

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)