Menu
A+ A A-

99. rocznica odzyskania niepodległości - modlitwa za Ojczyznę - 11.11.2017

  • Odsłony: 678

W sobotę 11 listopada 2017 r. przypada 97. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

O godz. 9.30 odmówimy wspólnie różaniec o spokój duszy tych którzy walczyli, umierali i ciężko pracowali dla Polski.

O godz. 10.00 uroczysta Msza Święta za Ojczyznę.

Po Eucharystii złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy pomniku tych którzy tragicznie zginęli w Smoleńsku. Prosimy, aby każdy przyniósł  ze sobą znicz pamięci, który pozostawimy przy epitafium. Niech tego dnia nie zabraknie nikogo w naszej modlitwie za Polskę.

Przypominamy i zachęcamy do wywieszenia polskiej flagi na każdym domu i przy każdym mieszkaniu.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)