Strumienie Życia - 20-tygodniowy program uzdrowienia wewnętrznego - 06.12.2017-09.05.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w 20-tygodniowym programie wspólnoty Strumienie Życia, działającej od niedawna w naszej parafii.

Program „Strumienie Życia” jest to 20-tygodniowy program skierowany do kobiet i mężczyzn pragnących uzdrowienia wewnętrznego. W czasie trwania programu zwracamy się do Ojca przez Jego Syna z prośbą o uzdrowienie zranionych rejonów naszego życia, abyśmy byli zdolni w pełni kochać zgodnie z Bożym zamysłem, a także żyć w większym zaufaniu Jemu Samemu. Doznawszy Bożego uzdrowienia, sami możemy w Jego ręku stawać się narzędziem uzdrowienia dla innych członków Kościoła. Cały cykl programu składa się z 20 spotkań, raz w tygodniu. W czasie jednego spotkania przewidziany jest czas na Eucharystię z uwielbieniem, nauczanie ze świadectwem, modlitwę ogólną dla wszystkich oraz spotkanie w małych grupach dzielenia i modlitwy wstawienniczej. Na każdym spotkaniu uczymy się coraz głębiej opierać się na Jezusie, pozwalając Mu wyjść naprzeciw naszym potrzebom i przemieniać nasze życie dla chwały Jego Królestwa.

Program odbędzie się od dnia 06 grudnia 2017 r. do dnia 09 maja 2018 r.