Menu
A+ A A-

Strumienie Życia - 20-tygodniowy program uzdrowienia wewnętrznego - 06.12.2017-09.05.2018

  • Odsłony: 303

Zapraszamy do wzięcia udziału w 20-tygodniowym programie wspólnoty Strumienie Życia, działającej od niedawna w naszej parafii. 

Program „Strumienie Życia” jest to 20-tygodniowy program skierowany do kobiet i mężczyzn pragnących uzdrowienia wewnętrznego. W czasie trwania programu zwracamy się do Ojca przez Jego Syna z prośbą o uzdrowienie zranionych rejonów naszego życia, abyśmy byli zdolni w pełni kochać zgodnie z Bożym zamysłem, a także żyć w większym zaufaniu Jemu Samemu. Doznawszy Bożego uzdrowienia, sami możemy w Jego ręku stawać się narzędziem uzdrowienia dla innych członków Kościoła. Cały cykl programu składa się z 20 spotkań, raz w tygodniu. W czasie jednego spotkania przewidziany jest czas na Eucharystię z uwielbieniem, nauczanie ze świadectwem, modlitwę ogólną dla wszystkich oraz spotkanie w małych grupach dzielenia i modlitwy wstawienniczej. Na każdym spotkaniu uczymy się coraz głębiej opierać się na Jezusie, pozwalając Mu wyjść naprzeciw naszym potrzebom i przemieniać nasze życie dla chwały Jego Królestwa.

Program odbędzie się od dnia 06 grudnia 2017 r. do dnia 09 maja 2018 r.

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)