Menu
A+ A A-

Życzenia bożonarodzeniowe

  • Odsłony: 453

  

Umiłowani Bracia i Siostry niech każdy z Was rośnie duchowo z tajemnicy Bożego Narodzenia w swoim człowieczeństwie i w swoim chrześcijaństwie. Niech Bóg który stał się Człowiekiem, będzie natchnieniem i pomocą do wszelkiego dobra i do walki z wszelkim złem. Niech będzie umocnieniem dla Małżeństw i Rodzin, niech pokazuje drogę młodzieży, niech wspiera cierpiących i opuszczonych, niech daje dojrzałą mądrość i miłość tym, którzy doszli już do późnych lat życia (św. Jan Paweł II)

Drodzy Parafianie i Goście - niech słowa papieża Polaka będą na te Święta naszymi życzeniami dla Was.

Oby w naszych rodzinach panowała wzajemna miłość, zrozumienie, szacunek i serdeczność. Aby nie było nikogo, kto w zwłaszcza w tych dniach czułby się opuszczony lub samotny. Dzielmy się wszyscy miłością, przyjaźnią a nade wszystko obecnością wobec tych którzy otaczają nas na co dzień. Wobec tych, którzy są dla nas ważni. Pamiętajmy o tych, którzy z różnych powodów nie mogą być teraz z nami, są w drodze lub gdzieś daleko. Nie wahajmy się przebaczać tym, z którymi coś nas podzieliło. Z wdzięcznością skierujmy nasze serca i myśli w stronę tych, których Bóg już wezwał do siebie. Niech narodzone Dziecię i przyniesiony przez Nie pokój wleją wiarę, nadzieję i miłość w serca nas wszystkich.

Niech Pan Jezus błogosławi Wam i Waszym Rodzinom teraz i w nadchodzącym nowym 2018 roku.

księża i siostry szensztackie z parafii

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
92 8345 0006 2017 0000 1583 0001

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)