Nabożeństwa wielkopostne 2018 - Drogi Krzyżowe oraz Gorzkie Żale

Parafian i Gości zapraszamy do udziału w tradycyjnych polskich nabożeństwach czasu Wielkiego Postu:

Droga Krzyżowa

w każdy piątek

• + rano po Mszy Świętej o godz. 8:00 w kaplicy
  • + po południu o godz. 17:00 dla dzieci w kościele
  • + o godz. 20:00 dla młodzieży i dorosłych w kościele.
W piątek wieczorna Msza Święta wraz z nabożeństwem Drogi Krzyżowej odprawiane będą w kościele.

Gorzkie Żale

• w każdą niedzielę o godz. 17:00 w kościele

Ofiary złożone na tacę w czasie tego nabożeństwa przeznaczone są na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

Tegoroczne nabożeństwa Gorzkich Żali poprowadzi i kazanie wygłosi ks. dr Jacek Nawrot.