Przedświąteczna zbiórka darów dla potrzebujących

Parafialny Zespół Caritas prosi o składanie darów, które przed świętami wielkanocnymi rozdamy ubogim i potrzebującym z naszej parafii.

Prosimy o żywność, słodycze i środki czystości.

Można zrobić od razu paczkę o konkretnej zawartości – niech to będzie dar rodziny dla rodziny.

Dary można składać w naszej kaplicy w tygodniu lub w kościele w kaplicy Chrystusa Miłosiernego (z tyłu kościoła, po prawej stronie od wejścia głównego, obok kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II).

Wydawanie paczek będzie miało miejsce w Wielki Wtorek w godzinach 27 marca 2018 r. w godzinach 11:00-15.00 w salce parafialnej.