Menu
A+ A A-

Przedświąteczna zbiórka darów dla potrzebujących

  • Odsłony: 340

Parafialny Zespół Caritas prosi o składanie darów, które przed świętami wielkanocnymi rozdamy ubogim i potrzebującym z naszej parafii.

Prosimy o żywność, słodycze i środki czystości.

Można zrobić od razu paczkę o konkretnej zawartości – niech to będzie dar rodziny dla rodziny.

Dary można składać w naszej kaplicy w tygodniu lub w kościele w kaplicy Chrystusa Miłosiernego (z tyłu kościoła, po prawej stronie od wejścia głównego, obok kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II).

Wydawanie paczek będzie miało miejsce w Wielki Wtorek w godzinach 27 marca 2018 r. w godzinach 11:00-15.00 w salce parafialnej.

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)