Menu
A+ A A-

Zachęcamy do składania kart z wypominkami

  • Odsłony: 4183


W listopadzie Kościół szczególną pamięcią modlitewną otacza zmarłych - wszystkich tych, którzy poprzedzili nas w pielgrzymce na spotkanie z Bogiem w wieczności - których polecać będziemy w modlitwie różańcowej w ramach wypominek.

Począwszy od dzisiaj, przy wyjściu z kościoła można wziąć ze sobą kartki na wypominki. Prosimy, aby czytelnie wypisać imiona (kto - chce również nazwiska) swoich zmarłych, za których w listopadzie będziemy modlili się na Różańcu. Na osobnych kartkach prosimy o wypisanie Wypominek rocznych, z dopiskiem ROCZNE.

Również, na osobnych kartkach, prosimy wypisać imiona zmarłych kapłanów, za których szczególnie będziemy się modlili w każdy czwartek listopada.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)