Droga Krzyżowa ulicami Karwin - 16.03.2018 godz. 19:00

W najbliższy piątek 16 marca 2018 r. po Mszy Świętej wieczornej (tj. około godz. 19.00) wyruszy Droga Krzyżowa ulicami karwińskiego osiedla.

W tym roku nabożeństwo rozpocznie się w naszym kościele parafialnym.

Trasa procesji przebiegać będzie następującymi ulicami: Korzenną, Nałkowskiej, Staffa, Kruczkowskiego, Iwaszkiewicza, Makuszyńskiego. Nabożeństwo zakończy się w kościele św. Jadwigi Królowej na osiedlu Karwiny I.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w nabożeństwie - szczególnie tych, którzy w tym roku nie byli jeszcze na Drodze Krzyżowej - i prosimy o przyniesienie z sobą świec. Zachęcamy także do zapalenia świec w oknach naszych domów w czasie nabożeństwa.