Menu
A+ A A-

Droga Krzyżowa ulicami Karwin - 16.03.2018 godz. 19:00

  • Odsłony: 434

W najbliższy piątek 16 marca 2018 r. po Mszy Świętej wieczornej (tj. około godz. 19.00) wyruszy Droga Krzyżowa ulicami karwińskiego osiedla.

W tym roku nabożeństwo rozpocznie się w naszym kościele parafialnym.

Trasa procesji przebiegać będzie następującymi ulicami: Korzenną, Nałkowskiej, Staffa, Kruczkowskiego, Iwaszkiewicza, Makuszyńskiego. Nabożeństwo zakończy się w kościele św. Jadwigi Królowej na osiedlu Karwiny I.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w nabożeństwie - szczególnie tych, którzy w tym roku nie byli jeszcze na Drodze Krzyżowej - i prosimy o przyniesienie z sobą świec. Zachęcamy także do zapalenia świec w oknach naszych domów w czasie nabożeństwa.

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)