Menu
A+ A A-

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w 2019 r. - 11.06.2018 godz. 19:15

  • Odsłony: 287

Podajemy do wiadomości zainteresowanym parafianom, że sakrament I Komunii Świętej w roku 2019 zostanie udzielony w niedzielę 05 maja o godz. 10:00. Do uroczystej Komunii Świętej zostaną przyjęte dzieci, które po wakacjach będą uczęszczały do III klasy szkoły podstawowej.

W związku z tym zapraszamy rodziców tych dzieci na spotkanie w poniedziałek 11 czerwca 2018 r. o godz. 19:15 (tj. po wieczornej Mszy) do kaplicy.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)