Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 15-16.06.2018

Zapraszamy, wzorem lat ubiegłych, już w najbliższy weekend, na 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji tegorocznej XXXIII Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Chcemy dziękować Bogu za dar spotkań w ciągu roku oraz prosić Go o owoce działania Ducha Świętego w tych którzy w tym roku wyruszą na szlak pielgrzymkowy. Chcemy Go również prosić, aby otwierał serca i posyłał delikatne tchnienia do ludzi, którzy mogą się z nami wybrać w tę wspaniałą przygodę.

Adoracja rozpocznie się Mszą Świętą w kościele w piątek 15 czerwca 2018 r. godz. 18.00 i zakończy się przeniesieniem Najświętszego Sakramentu do kościoła i Mszą Świętą w sobotę 16 czerwca 2018 r. o godz. 18:30.

Adoracja potrwa przez całą noc z piątku na sobotę (15-16 czerwca 2018 r.), w jej ramach o północy zostanie odprawiona Msza Święta w kaplicy.

Przerwa w adoracji w sobotę o godz. 10:00 w związku z Mszą Świętą dla chorych z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie na duszy i na ciele.

Zachęcamy gorąco do włączenia się w tę modlitwę! To aż cały dzień, aby wstąpić na chwilę i porozmawiać z Jezusem.