Menu
A+ A A-

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 15-16.06.2018

  • Odsłony: 1906

Zapraszamy, wzorem lat ubiegłych, już w najbliższy weekend, na 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji tegorocznej XXXIII Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

 

Chcemy dziękować Bogu za dar spotkań w ciągu roku oraz prosić Go o owoce działania Ducha Świętego w tych którzy w tym roku wyruszą na szlak pielgrzymkowy. Chcemy Go również prosić, aby otwierał serca i posyłał delikatne tchnienia do ludzi, którzy mogą się z nami wybrać w tę wspaniałą przygodę.

Adoracja rozpocznie się Mszą Świętą w kościele w piątek 15 czerwca 2018 r. godz. 18.00 i zakończy się przeniesieniem Najświętszego Sakramentu do kościoła i Mszą Świętą w sobotę 16 czerwca 2018 r. o godz. 18:30.

Adoracja potrwa przez całą noc z piątku na sobotę (15-16 czerwca 2018 r.), w jej ramach o północy zostanie odprawiona Msza Święta w kaplicy.

Przerwa w adoracji w sobotę o godz. 10:00 w związku z Mszą Świętą dla chorych z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie na duszy i na ciele.

Zachęcamy gorąco do włączenia się w tę modlitwę! To aż cały dzień, aby wstąpić na chwilę i porozmawiać z Jezusem.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
23:01
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
467
Artykułów:
1230
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2379415

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)